058 | ŠKOLNÍ ZAHRADA
MULTRUS Josef (1898 – 1957)
- starting price: 48 000 CZK
- Summer Online Sale 2022
Olej na plátně, 99 x 89 cm, rámováno, datace 1933, signováno vpravo dole MULTRUS.